Burun Estetiği Merkezi
İletişim Formu Burun Estetiği Resimleri
Sıkça Sorulan Sorular Video Galeri Öncesi ve Sonrası Bilgiler Merkezimiz ve Hakkımızda
Burun estetiği fiyatları hastalarımız arasında en çok sormuş olduğu sorular arasında yerini korumaya devam etmektedir. Burun estetiği fiyatları belirlenirken başlıca temel unsurlar vardır. Bunlardan birincisi de operasyonun yapılacağı merkeze, doktora, operasyonun boyutuna göre belirlenmektedir. Ayrıca hasta bağkur, ssk gibi kurumlardan sağlık sigortası olup olmamasına, sigortasının burun estetiği ameliyatını karşılayıp karşılamamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Birçok hastane ile anlaşması bulunan merkezimizin burun estetiği ameliyatını bir çok hastanede yapabilmekteyiz. Maliyetlere en çok etki eden neden kişinin nerede burun estetiği ameliyatına katılacağının belirlenmesidir. 

Burun estetiği fiyatları estetik cerrahi girişimlerinde en son düşünülmesi gereken bir husustur. Burada önemli olan yapılan cerrahi işlemin en iyi şekilde yapılabilmesi nihai hedeftir. Öncelik parayı ikinci planda bırakarak yıllar boyu yüzünüzde taşıyabileceğiniz şık bir buruna sahip olmaktır. Fiyatlar merkeze ve hekime göre değişiklik gösterebilir. 

Buradan ameliyat olacak kişilere bazı tavsiyelerimiz olacaktır. Burun estetiği operasyonu geçireceğiniz merkeze gittiğinizde daha önceden yapılmış olan burun estetiği ameliyatlarının öncesi ve sonrası resimlerini incelemeniz, eğer yapılan operasyonlar bakmış olduğunuz resimler ile içinize sindiyse orada ameliyat olmalısınız. Estetik görünüm açısı her insandan insana farklı olabilir, bakış açısı farklı kılınabilir. Bunun için sizler ile aynı fikri taşıyan doktorlar ile iletişim kurmanız gerekecektir.  
 
  
Sitemap Footer Orta Sosyal Medya Bağlantıları Facebook ikon Twitter ikon